ZABADAKA ATTĪSTĪBA

Zabadaks un tā teritorija no piedrazotas industriālās vides palēnām, bet neatlaidīgi tiek iekārtota un attīstās līdzās mūsu vīzijai par to, kam šeit vajadzētu būt - patīkamai teritorijai, kur iespējams apmeklēt DIY koncertus un tajos uzstāties, mēģināt un veikt ierakstus, nodarboties ar sportu, strādāt vai atpūsties. Šeit iespējams uzzināt par to, ko esam paveikuši, lai tuvotos šai vīzijai.

Mēģinājumu telpas (2007-2008...)
Tā kā dažādu apsvērumu dēļ līdz šim nav bijis iespējams Zabadakā organizētu grupu mēģinājumus, vienmēr esam domājuši par īpašas vietas izbūvi un iekārtošanu, kas tieši kalpotu šim mērķim. Jau kādu laiku apsaimniekojam blakus esošu teritoriju ar pavisam nelielu mājiņu - bijušo dēļu kalti. Sākotnēji tā mums kalpoja par noliktavu, bet pateicoties ziedojumiem un fonda atbalstam, tajā iekārtojam vietu mēģinājumiem un tālākā nākotnē - ierakstiem.
Atbalsts: "ELVGF Vietējo rīcību attīstība LEADER+"
Jaunākie foto (2008. gads):
2008. gada laikā ar ES struktūrfonda divkārtēju atbalstu ir veikta daļa iekšējo apdares darbu, uzstādīta apkures sistēma, iekārtota mēģinājumu telpa. Ir iepirkta arī aparatūra un veikta akustiskā apstrāde, cik nu zināšanas atļāva.
Turpinājums sekos.Projekta sākums (2007.g-2008. gada ziema):


Zabadaka futbola sparinga laukums (2007)
Tā vietā, lai pirms pasākumiem spārdītu bumbu pa putekļainu sētmali, kurā jāievēro ne vien bumbas un pretinieku, bet arī divu aku atrašanās vieta, 2007. gada vasarā - rudenī ir iekārtots minifutbola laukums. Atbalsts: KNHM fonda un Kuldīgas Domes konkurss "Darīsim paši!"

Foto:

Zabadaka celiņš (2006)
Dubļainas taciņas, kas veda uz zabadaku, pārveidošana oļiem klātā celiņā un sētas iekārtošana.
Atbalsts: KNHM fonda un Kuldīgas Domes konkurss "Darīsim paši!"

Foto:

Zabadaka renovācija (2001 - 2002)

Šajā galerijā var gūt ieskatu tam zvērīgajam darbam, kas bija jāizdara, lai Zabadaks no pussagruvuša staļļa kļūtu par pilnībā funkcionējošu DIY kultūras māju. Finansiālais atbalsts: Queen Juliana Foundation. Sīkāka informācija sadaļā "Zabadaka vēsture".

Foto:


Zabadaka mākslas foto

Laika gaitā Zabadaks ar apaudzis ar dažnedažādiem mākslas artefaktiem
un bagātināts ar otas un radošā gara pieskārienu. Šajā galerijā redzami daži no šiem pieskārieniem.


 

nekacerria 2006