8.marts @ Zabadaks

08.03.03

Jāatzīst, ka pēdējie pasākumi Zabadakā liek domāt, ka lietas iet uz labo pusi – patiešām patīkami redzēt, ka tik lielam cilvēku skaitam ir vajadzīgs tas, ko mēs darām. Līdz ar to arī mēs jūtamies drošāk – mums ir nedaudz naudas, par ko šo māju uzturēt. Paldies jums.

 

8. marta pasākuma vadmotīvs bija – Sieviešu diena-, kas arī ik pa brīdim tika piesaukta. Arī uzaicinātie kolektīvi bija tādi, kuros piedalās meitenes, nu tas tā. Pirmā uz skatuves kāpa HELĒNA ar savu ģitāri un smuki nodziedāja jaukas dziesmiņas. Pēc tam, kā jau afišās tika minēts, beidzot publikai tika piedāvāts jaunā NEKAC preses izdevuma RIO RAIO pirmais numurs!!! Uz izķeršanu !!! HOSPITĀĻU IELA spēlēja brīnumjauki, publika jutās lieliski, prasīja vēl, NEKAC valdes priekšsēdis A. griezās neaprakstāmās piruetēs, vārdu sakot bija lieliski. Grupas bundzinieks pēc tam sprieda, ko varētu nozīmēt apzīmējums” ŗakumains regejs”, kas viņiem tika piedēvēts. Pēdējie tovakar uz skatuves kāpa DUDE – grupa no Rīgas, kas šādā sastāvā spēlēja pirmo koncertu (ģit, bass, percuss un dažādas stabules un grabules kopā veidoja nedefinējamu, bet jauku instrumentālu muzonu).

 

Mistiskā Kuldīgas DJ apvienība ELEKTRO CEHS tā arī neparādījās pie apvāršņa. Nu nekas, tāpat bija baigi jauki.

 

Gribas pateikt paldies cilvēkiem,kas bija atnākuši, nekaceriem, kas darbojās, Artim par kombi un citiem. Īpašais paldies ugunsdzēsējam IVARAM UPENIEKAM-mēs esam tev parādā!

[Click to enlarge]
[Click to enlarge]
[Click to enlarge]
[Click to enlarge]
[Click to enlarge]

[Click to enlarge]

[Click to enlarge]

[Click to enlarge]

[Click to enlarge]