citas NEKAC aktivitātes

Biedrība NEKAC, ko faktiski veidoja/veido draugu loks, brīvo laiku pavadīja/pavada ne tikai organizējot koncertus, festivālus vai filmu vakarus, bet arī viesojoties pie citiem un veidojot ar sabiedrisko labumu un sportu iekrāsotus pasākumus:

Bohēmas pilnais
Seminārs "No Culture without Subculture"
Minska, Baltkrievija
16. - 21. novembris, 2004

Programma: http://www.morezvukov.nl/minsk.html
Foto:


Seminārs "Komūnas pēc komūnisma"
Karosta, Liepāja, 2004. gada marts

Pasākuma programma: http://www.lcca.lv/projekti/republika/komunas_programma/.

Par šo pasākumu tika arī izveidots otrais nekomerciālās kultūras raidījums "Cietā Serde".
Foto:


Alekšupītes talkas

Alekšupīte, kas vijas cauri Kuldīgas vecpilsētai, daudziem ir bijusi pateicīga vieta, kur izmest atkritumus vai noslēpt citus dārgumus. Vairākus gadus rīkodami Alekšupītes tīrīšanas talkas, centāmies aicināt vietējo sabiedrībo savākt aiz sevis izmestos s****, nevis utilizēt tos upītē.

Pēc daudzām kravām visdažādāko mēslu un vērtslietu pagaidām esam pārtraukuši šo akciju cilvēku atbalsta trūkuma dēļ. Esam latvieši.

Prese #1, prese #2


Labdarības akcija "Kas otram dots, nav velti izlietots"


NEKAC futbols un fizkultūra

DIY futbols un citas sporta aktivitātes vienmēr pavadījušas un veidojušas NEKAC aktivitātes. Vispārzināmas ir DIY futbola komandas "Sierā sagājēji", "Ku tu i, Torpedo", "Kuldžigitas", vai arī izcilā florbola komanda "Štaketus."

"Sierā sagājējs" arī kļuva par uzvarētājiem Jaffa rīkotajā turnīrā un ieguva GRAND FUNK balvu:

Tradicionāla ir arī dažādu turnīru rīkošana - katrā festivālā "Tabūns" norisinājās ceļojošā kausa izcīņa DIY futbolā. Pēdējais lielākais bija 1905. gadam veltītais futbola turnīrs Lauktehnikas stadionā Kuldīgā, 2005. gada 17. septembrī.
Bildes te:


nekacerria 2006